Milí rodičia, starí rodičia a priatelia našej materskej školy,
školský rok sa pomaly chýli ku koncu a nastal čas rozlúčiť sa s našimi predškolákmi. Deti, ktoré k nám pred niekoľkými rokmi prišli s nesmelými krokmi, dnes odchádzajú ako sebavedomí, šikovní a zvedaví budúci školáci.
Počas rokov strávených v materskej škole zažili množstvo krásnych chvíľ, naučili sa nové vedomosti a zručnosti, našli si kamarátov a vytvorili si spomienky, ktoré si ponesú so sebou aj do ďalších rokov. S radosťou sme sledovali ich pokroky, úspechy a každodenné objavy.
Všetkým predškolákom prajeme veľa úspechov v škole, radosť z učenia, dobrých kamarátov a množstvo krásnych zážitkov. Veríme, že na svoju materskú školu budú spomínať s úsmevom a že základy, ktoré u nás získali, im pomôžu vykročiť do novej etapy života.
Ďakujeme rodičom za dôveru a spoluprácu počas celého obdobia dochádzky ich detí do našej materskej školy.
Milí predškoláci, želáme vám šťastný štart do školských lavíc a veľa úspechov na vašej ďalšej ceste!
Kolektív materskej školy 🌷📚🎓